Zorganizowane Wesela

FACEBOOK

Filter Project

Wspaniały wystrój sali,wyśmienite jedzenie,obsługa na wysokim poziomie.
Dziękujemy całej załodze Cubus-Event za tak udane przyjęcie.Szczerze polecamy.
Beata i Maciek

Dziękujemy Pani menager oraz całemu personelowi Cubus-Event za tak dobre zorganizowanie naszego przyjęcia. Nasi goście do dnia dzisiejszego wspominają mile nasze wesele a zwłaszcza jedzenie.DUŻO I PYSZNE.
Polecamy wszystkim to miejsce.
Darek i Ania

Witamy serdecznie.
Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie...-na długo pozostanie w naszej pamięci i pamięci naszych gości. Obsługa perfekcyjna i odpowiednio wykwalifikowana , jedzenie przepyszne i wyjątkowe. Wystrój sali wspaniały i elegancki. Cała obsługa łącznie z Panią menager bardzo pomocna , miła i sympatyczna. POLECAMY WSZYSTKIM TO MIEJSCE. JEST NIESAMOWITE!!!!
Monika i Paweł

Żeby opisać poziom obsługi i jakość przyjęcia, zabrakło by nam miejsca. Zarówno my sami jak i goście zachwyceni byli przede wszystkim sposobem podawania posiłków, oraz kulturą kelnerów i kelnerek. Nie nachalni, pomocni, nic nikomu nie brakowało... Kucharze spisali się na medal, jedzenie przepyszne. Takie rzeczy jak np. golonka, potrafili przyrządzić w taki sposób, że jeśli ktoś nie przepada za tego rodzaju mięsem, zjadał ze smakiem. Przepyszne żeberka, pierogi, pieczeń z kiełbasą, pierś w migdałach, surówki, sałatki (dłuugo by wymieniać) palce lizać!! Wystrój sali również był zachwycający. Stworzony nastrój przy zabawie ze świateł ledowych był naprawdę niesamowity. Kolejną rzeczą, którą należy wspomnieć, będzie wysoki standard pokoi hotelowych. Chwalić i wymieniać zalety można jeszcze długo. Z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal. A tak po za tym, to kolejny raz bardzo, bardzo dziękujemy!! :)

Mówiąc szczerze, duży wybór posiłków, sala przepiękna, obsługa w skali 10, dajemy 11 ;) REWELACJA !!! polecamy gorąco wszystkim !!! Pozdrawiamy całą ekipę CE oraz przemiłego pana szofera ;)

Długo zastanawialiśmy się nad miejscem organizacji naszego wesela i wszystkim, którzy mają wątpliwości, ze szczerego serca polecamy Cubus-Event. Przede wszystkim chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani menadżer za indywidualne podejście, cenne rady oraz wszelką pomoc w organizacji.
Jedzenie było przepyszne, różnorodne i w ilości "nie do przejedzenia". Świetne wrażenie na wszystkich zrobiła obsługa kelnerska, szczególnie sposób podawania posiłków oraz wysoka kultura. Do dodatkowych plusów można zaliczyć wygląd sali, zaciszną lokalizację oraz plac zabaw dla dzieci. Polecamy, bo naprawdę warto!

Bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy Cubus – Event na organizację przyjęcia weselnego. Jedzenie było przepyszne, różnorodne, w dużych ilościach. Ogromne wrażenie zrobiła na nas, jak i na gościach, profesjonalna, perfekcyjna, miła, pomocna obsługa oraz sposób podawania posiłków - sprawnie i z wielką kulturą. Dodatkowymi plusami są: wygląd sali – ładny i elegancki, super lokalizacja, plac zabaw dla dzieci, wysoki standard pokoi hotelowych. Bardzo dziękujemy całemu personelowi, a przede wszystkim Pani menadżer za indywidualne podejście, cenne rady oraz wszelką pomoc w organizacji wesela.
Szczerze polecamy to miejsce, gwarantujemy stuprocentową satysfakcję.
Magda i Kuba

Wspaniałe miejsce na organizacje wesela!!! Miła atmosfera, profesjonalna obsługa i ekipa która podejmie się rozwiązania nawet najtrudniejszych zadań w ostatniej chwili!!! Szczerze polecamy

That's all