FACEBOOK

Cubus Event - Twoje miejsce spotkań

Zapraszamy na niezapomniane wakacje w naszym ośrodku Cubus-Event. Cudowny krajobraz Beskidów,bliskość jeziora, przyjemna atmosfera, komfortowy wypoczynek sprawią że będą to Twoje najmilej spędzone wakacje .

Zobacz
Zobacz

Pokoje i Apartamenty

W naszym ośrodku posiadamy komfortowe pokoje 1,2,3,4 osobowe oraz Apartamenty

O Nas

Cubus Event położony jest w miejscowości, gdzie wytrawne oko turysty przyciągają doskonałe warunki dla wycieczek rowerowych, górskich wędrówek oraz uprawiania motocrosu.

Czytaj więcej

Żeby opisać poziom obsługi i jakość przyjęcia, zabrakło by nam miejsca. Zarówno my sami jak i goście zachwyceni byli przede wszystkim sposobem podawania posiłków, oraz kulturą kelnerów i kelnerek. Nie nachalni, pomocni, nic nikomu nie brakowało... Kucharze spisali się na medal, jedzenie przepyszne. Takie rzeczy jak np. golonka, potrafili przyrządzić w taki sposób, że jeśli ktoś nie przepada za tego rodzaju mięsem, zjadał ze smakiem. Przepyszne żeberka, pierogi, pieczeń z kiełbasą, pierś w migdałach, surówki, sałatki (dłuugo by wymieniać) palce lizać!! Wystrój sali również był zachwycający. Stworzony nastrój przy zabawie ze świateł ledowych był naprawdę niesamowity. Kolejną rzeczą, którą należy wspomnieć, będzie wysoki standard pokoi hotelowych. Chwalić i wymieniać zalety można jeszcze długo. Z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal. A tak po za tym, to kolejny raz bardzo, bardzo dziękujemy!! :)

Zorganizowane wesela

Zapraszamy do przeczytania opini napisanych przez naszych klientów którzy zorganizowali swoje wesela w Cubus-Event.

Zobacz
Zobacz

Przyjęcie weselne — Agnieszka i Rafał

Żeby opisać poziom obsługi i jakość przyjęcia, zabrakło by nam miejsca. Zarówno my sami jak i...

Zobacz

wesele 24.05.2014r. — Monika i Paweł

Witamy serdecznie.Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie...-na długo pozostanie w naszej pamięci i...

Zobacz

Przyjęcie weselne 28.06.2014r. — Magdalena i Patryk

Długo zastanawialiśmy się nad miejscem organizacji naszego wesela i wszystkim, którzy mają...